Nusprendžiau atnaujinti nuorodų kategoriją. Šį kartą siūlau prof. E. Kūrio skaitytą pranešimą VU TSPMI, kurio perpasakojimų pasitaikė viešojoje erdvėje. Ačiū paviešinusiems vaizdo įrašą.

8 Komentaras

  1. Verta paklausyti/pamatyti. Nors ir kalba ilga, klausyti neprailgo. Ačiū, Tomai, už nuorodą.

  2. Taip, paskaita tikrai neprailgo – Kūris moka kalbėti auditorijai, bet jo kalboje norėtųsi girdėti daugiau argumentacijos ir mažiau poveikio emocijomis, pvz., kad ir tame epizode apie teisėjų rinkimus kai pasakė mintį “nereikia teisėjų rinkimų, nes bėgios ieškodami pinigų ir po to kažkam atidirbinės“ ir kaip pavyzdį pateikė seimo rinkimus. Tai remiantis tokia argumentacija ir seimo rinkimų tada nereikia, ir prezidento rinkimai nereikalingi – tegul uždari klanai iš savų paskiria kas jiems tinka, tada tai jau bus nuostabi valstybinė santvarka! O kitų argumentų tai taip ir neišgirdau. Panašiai ir kitais jo išdėstytais punktais – pateikiama vienos pusės (jo) nuomonė, o daugiau nesigilinama (o gal ir nenorima gilintis). Vnž., pasijutau kaip kokiam 5 ar 6 dešimtmetyje, kai atvažiuodavo į kolūkį “kinas“ ir parodydavo kokį propagandinį filmuką

  3. Išties, simaij. Kažkaip nepatogiai pasijutau dabar, kad man patiko toks lengvas nuoseklus pasamprotavimas pusiau nemokslinėj aplinkoj… Tačiau, kita vertus, žinant, kiek šis žmogus yra pasiekęs NE SAMPROTAVIMAIS TOMO CHOCHRIN TINKLARAŠTY (beje, įdomiausiam tinklarašty kada nors mano skaitytam), O DARBAIS, vis tiek liksiu prie savo versijos: paklausyti verta.

  4. Pone Sveikas – Zadornovas ne rodiklis, vienintelis toje temoje rodiklis – Žvaneckis.

  5. Super…Jei daugiau idėtumėte tokių norodų, būtų labai smagu…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s