Praėjusių metų gruodį paruošiau  Konstitucinio Teismo įstatymo 55 str. 5 d. pakeitimo projektą. Vakar gavau atsakymą:

 

 

Ko gero, tai buvo paskutinė mano teisėkūros iniciatyva..

16 Komentaras

 1. Nesuprantu, o tai ko tamsta tikejotes, ar kad pokst ir pateiks Jusu pataisas seimui? :)

 2. Jūs, Tomai, ne pro tas duris ėjote. Savo teisėkūros iniciatyvą verčiau būtumėte pateikę tūlam Seimo nariui (yra gausybė Seimo narių, kurie būtų laimingi gave projektą, kad sau pliusiuką prieš rinkėjus pasidėtų:) Matote, Seimo narys gali bet kokį teisės akto projektą pateikti ir registruoti, o tada jis jau yra pateikiamas Seimo posėdyje, užsisuka mašina http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=4029&p_k=1.
  Ir jums būtų malonu, gautumėte Seimo Teisės deparatmento išvadas, galbūt jus kviestų į Komiteto posėdį, vis netuščias darbas:)
  Pamėginkite, aš esu bandžiusi.

 3. tai kodel tada “Ko gero, tai buvo paskutinė mano teisėkūros iniciatyva..“?

 4. O jūs pamėginkite „padefaultu“ visa tai, ką siuntėtė TM’ui, išsiųsti pagal sąrašą visiems Seimo nariams. Nekainuoja nieko, o rezultatą arba jo nebuvimą pamatysite:)

 5. Puiki idėja ir puiki mintis prisidėti prie teisėkūros… ne rankas nuleisti, bet eiti pirmyn! Šitiek pasiūlymų gavote, naudokitės proga Tomai. Teikite tą savo projektą per “kitas duris“ ir renkite papildomą argumentuotą darbą atsakantį KODĖL reikia keisti. Ilgokas darbas, bet vertas prakaito :)

 6. Aš gi jums, Tomai sakiau, kad ne pro tas duris ėjote.

 7. Patikėkite, aš nieko nedariau. Matyt gerbiamas deputatas arba jo padėjėjai skaito Jūsų tinklaraštį,

 8. Tomai, o Jus sekate ir teises aktu projektus? +istatymai +KT nutarimai + LAT, ar kazka praleidau? Laiko kitiems reikalams lieka? :)

 9. Rūta, pagal IP adresus man rodo, kad kažkas nuolat iš Seimo čia lankosi, tačiau tai nėra pakankamas priežastinis ryšys :) Man tai panašiau į atsitiktinumą.

  LG, taip, ir taip praleidot :) Stengiuosi neatsilikti nuo EŽTT praktikos ir kartais ESTT. Kitų reikalų neturiu, nes nėra asmeninio gyvenimo, todėl viskas – ok. Prisipažinsiu, kad be teisės iš esmės daugiau nieko neturiu gyvenime. Bet neliūdėkim :)

 10. Na tai nemenkas konkurencinis pranasumas pries kitus teisininkus :) O tik studijuojate ar ir dirbate kur?

 11. LG, nenoriu pernelyg viešintis, bet užsiimu individualia veikla. Turiu tam tikrą kiekį klientų, kuriems teikiu teisines paslaugas pigiau, negu tai daro profesionalai. Neturiu “sėdimos“ 8 valandų darbo vietos, nors tam tikrą laiką yra tekę padirbėti advokatų kontoroje.

 12. Gal imanoma su Jumis susisiekti email? Maniski turbut zinote?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s