Tai yra juodžiausia diena Lietuvos parlamentarizmo istorijoje.

2 Komentaras

  1. Aš, Lietuvos pilietis,seimo rinkėjas reikalauju,kad priimti įstatymai būtų tik už juos prabalsavus 50procentų +vienas viso seimo narių.Tai priverstų seimo narius nepraleidinėti seimo posėdžių ir apkaltos balsavimas būtų tik atviras. Privalu žinoti rinkėjams kaip elgiasi personaliai seimo nariai šiukštaus konstitucjos pažeidimo atveju. Taip pat reikia, kad šiuo klausimu pareiktų savo nuomonę valstybės vadovas.

  2. Asmeniui pasislėpusiam po šypsenėlių slapyvardžiu,
    Tenka tik apgailestauti, kad jūsų ilgas komentaras taip ir neišvydo šviesos. Su liūdesiu turiu pranešti, kad jūsų komentavimo teisė, dėl šio tinklaraščio taisyklių pažeidimo, sustabdyta neterminuotam laikotarpiui, o kavos IP adresas įmestas į šiukšliadėžę. Siūlyčiau ateityje pasinaudoti puslapio viršuje esančia mintimi “Jeigu gali neskaityti – neskaityk.“
    Tiesa, apie E. Kūrį savo mintis galite išdėstyti po šio straipsnio esančioje komentarų skiltyje – http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ekuris-seimos-koncepcijos-reiketu-atsisakyti-kaip-antikonstitucines.d?id=46842377 ten jausitės kaip savas.

    Gero gyvenimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s